Objednávka

Chcete mít kapitánský průkaz, nebo máte zájem o bližší informace?

Varianty kurzů

Vůdce malého plavidla VMP M

Průkaz VMP M je vhodný pro každého, kdo si chce užít plavbu po řekách, přehradách a jezerech. Držitel průkazu VMP je oprávněn řídit motorový člun do délky 20 m bez omezení výkonu motoru. Je ideální pro vodní skútry a mtotrové lodě. Průkaz je uznáván mezinárodně. Kurz zahrnuje teoretickou přípravu, praktický výcvik na motorovém člunu a ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla.

Cena: 5000 Kč

Objednat kurz Potřebuji více informací

Kapitánské zkoušky VMP M C

Průkaz VMP M C nabízí možnost řídit motorový člun bez omezení výkonu motoru na vnitrozemských vodách s rozšířením o příbřežní plavbu na moři. Držitel průkazu si tedy může půjčit loď kdekoli na světě a plavit se do vzdálenosti 1 NM (1852 m) od břehu. Kurz zahrnuje teoretickou přípravu, praktický výcvik na motorovém člunu a ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla.


Cena: 6000 Kč

Objednat kurz Potřebuji více informací

 

Kapitánské zkoušky VMP M C S20

Průkaz VMP M C S20 je určen pro čluny bez omezení výkonu motoru a plachetnice do celkové plochy plachet 20 m2. Průkaz platí na vnitrozemské vody i na příbřežní plavbu na moři. Průkaz je uznáván mezinárodně. Kurz zahrnuje teoretickou přípravu, praktický výcvik na motorovém člunu a ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla.


Cena: 6700 Kč

Objednat kurz Potřebuji více informací

Poptávkový formulář
Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.


Kontaktujte
nás
+420 733 736 523
Darujte zajímavý dárek!
Aktuality

Teoretický kurz VMP pro dva za jednu cenu.

Zobrazit

Přihlašte se na kapitánský kurz ještě dnes!

Chcete mít kapitánský průkaz, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.